Przejdź do głównej treści

Marka Burti
— jakość i tradycja od pokoleń

Historyczne opakowanie Burnus

Jest rok 1907. Chemik — dr Otto Röhm — w swojej nowo utworzonej firmie Röhm & Haas zajmuje się chemikaliami stosowanymi w garbarstwie.

Jako pierwszy stosuje przy tym enzymy, które pozyskuje z żołądków wołowych. Jego żona wpada na pomysł, że środki, które rozpuszczają tłuszcz na zwierzęcych skórach, powinny być też przydatne do usuwania brudu podczas prania.

Otto Röhm podchwyca ten pomysł, wytwarza pierwszy enzymatyczny środek do prania i z sukcesem wprowadza go na rynek.

Firma Burnus, kontynuując tradycję zapoczątkowaną przez Otto Röhma, do dzisiaj produkuje burti — ten już klasyczny środek piorący zawierający bardzo skuteczne enzymy.

Z biegiem lat burti rozwija się coraz bardziej i stale dostosowuje do nowych potrzeb w zakresie pielęgnacji nowoczesnych tekstyliów.

burti jest i pozostanie specjalistą od wszystkiego co delikatne i kolorowe. Kolejne generacje użytkowników ufają mu już od ponad 100 lat.

Teraz z innowacyjną, zapewniającą znakomitą skuteczność i trwałość recepturą, w nowym opakowaniu. burti jest odpowiednim rozwiązaniem dla wszystkich rodzajów tkanin i wymogów ich pielęgnacji. Szeroki asortyment produktów dba zarówno w kraju jak i za granicą o czystość i odpowiednią pielęgnację tekstyliów.